Kongreye Katılım Koşulları

Katılım koşulları ve ilgili statüler aşağıdaki gibidir.

1. Kongreye iki farklı statüde katılım sağlanabilir.

a. Bildiri hazırlayarak katılımcı statüsünde

      b. bildiri hazırlamadan dinleyici statüsünde katılım sağlanabilir.

Koşullardan 1.b. ile katılacak olan dinleyicilerin http://www.kongregeko.org  üzerinden kayıt olmaları zorunludur. Katılım formunu doldurmayan dinleyiciler akredite olmayacak ve davetli konuşmacıların oturumlarında yer alamayacaktır. Kayıt olmak için internet sitemiz üzerinden ya da https://forms.gle/uu1dzdC9kAyHFaYV6 tıklayarak ücretsiz akredite olabilirler.

Aynı koşullardan 1.a. kapsamında olan katılımcıların tam metinlerinin kabul edilmesi sonrası kongre koordinatörlüğü tarafından otomatik olarak akredite edilecektir.

2. Aktif olarak öğrenimine devam eden lisans ve yüksek lisans öğrencileri kongrede bildiri sunabilirler.

3. Ayrıca mezun durumunda olan lisans ve yüksek lisans öğrencilerinden sadece 2018 – 2019 eğitim ve öğretim döneminde mezun olanlar  kongrede bildiri sunabilirler.

4. Daha fazla ve farklı alanda çalışmaya özendirmek amacıyla bir katılımcı en fazla 2 bildiri de yazar olarak yer alabilir. Buna ek olarak da bir çalışma en fazla 2 yazardan oluşabilir. Kongreye genel katılım şartı kapsamında 1.b. maddesince dinleyicilerin http://www.kongregeko.orgda yer alan Katılım Formu’nu 10 Nisan 2020 ‘ye kadar doldurup göndermeleri önemle rica olunur.

Bizi Takip Edin

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  • Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ,C-00-B-02, 20300 Pamukkale/Denizli
  • +90 258 296 27 67
  • kongregeko@gmail.com